Zaposlimo monterje dvigal in pomičnih stopnic (m/ž)

02.08.2018

Ste ambiciozni, komunikativni in urejeni? Si želite delati v priznanem mednarodnem podjetju z dolgoletno tradicijo?

Za uresničevanje naše vizije v svoje vrste vabimo monterje dvigal in tekočih stopnic.

Kontakt

Schindler Slovenija d.o.o.
Šmartinska cesta 140
1000 Ljubljana
Slovenija

Telefon: + 386 1 586 28 30
Faks: + 386 1 586 28 40

info@si.schindler.com

Prosta delovna mesta: Schindler Jobs

Monter dvigal

Opis delovnega mesta:

  • Izvajanje montaže dvigal, pomičnih stopnic in trakov; montaža strojnih in elektro inštalacij; izvajanje manjših gradbenih pregledov,
  • prisotnost pri internih primopredajah in pri tehničnih pregledih naprav,
  • kakovostna izvedba dela na terenu, zagotavljanje ustrezne varnosti delovnega območja na gradbišču.

Nudimo:

  • Zaposlitev za nedoločen čas s poskusno dobo do 6 mesecev,
  • zaposlitev za polni delovni čas,
  • ustrezno uvajanje na delovno mesto,
  • delo v priznanem mednarodnem podjetju, ki zagotavlja urejene delovne razmere in stabilno delovno okolje,
  • delo v prijetnem kolektivu,
  • redno in stimulativno plačilo.

Pričakujemo:

  • IV. ali V. stopnjo izobrazbe tehnične smeri (elektro, strojne, mehatronika),
  • pasivno znanje angleškega jezika, zaželjeno znanje srbskega ali hrvaškega jezika,
  • samoiniciativnost in organizacijske sposobnosti,
  • vozniški izpit B kategorije,
  • zaželjene izkušnje na področju montaž,
  • komunikativnost, marljivost, prijaznost.

V kolikor se prepoznate v navedenih pogojih in se želite pridružiti naši ekipi, vas vabimo, da se prijavite na elektronski naslov: info@si.schindler.com.

O podjetju:

Podjetje Schindler Slovenija d.o.o. je del koncerna Schindler. Poznani smo po zanesljivih in kakovostnih rešitvah vertikalnega transporta. Svoje storitve neprestano izboljšujemo in jih prilagajamo zahtevam strank. Smo vodilni ponudnik tovrstnih storitev v Sloveniji. Uspešno poslujemo tudi izven meja.

Serviser dvigal in pomičnih stopnic