Predstavnik prodaje - prodavac održavanja postojećih instalacija

Tražite posao u dinamičnom okruženju? Timski ste orijentisani i želite profesionalne izazove i napredovanje u karijeri? Ukoliko su ovo vaše vrednosti pozivamo Vas da se javite na konkurs za posao EI Prodavac (Portfolio manager).

Kontakt

Schindler d.o.o. Beograd
Bulevar Zorana Đinđića 64a

GTC HOUSE
11070 Novi Beograd
Srbija

tel. +381 11 260 88 81
fax. +381 11 260 88 85

info.rs@schindler.com

 USLOVI:

  • Minimum 3 godine iskustva u prodaji
  • Srednja stručna sprema
  • Poznavanje engleskog jezika
  • Dobre komunikacione i pregovaračke sposobnosti
  • Orijentisanost na rezultat
  • Dobre organizacione sposobnosti
  • Pozitivan stav
  • Orijentisanost ka timskom radu

OPIS POSLA:

  • Proaktivni pristup u prodaji servisnih usluga krajnjim korisnicima (usluge održavanja postojećih instalacija)
  • Edukacija i pridobijanje novih klijenata putem prezentovanja samih usluga
  • Obezbeđivanje svih potrebnih informacija o cenama i kvalitetu
  • Slanje ponude zaintresovanim klijentima i priprema prateće dokumentacije
  • Održavanje dobrih odnosa sa postojećim klijentima
  • Redovno izveštavanje ka nadređenima

KOMPANIJA NUDI:

  • Rad u dinamičnom timu
  • Mogućnost napredovanja i usavršavanja
  • Službeni automobil 24/7

Vašu radnu biografiju možete proslediti putem mejla: konkurs.rs@dekra.com

Opis kompanije:

Schindler d.o.o. Beograd je deo Schindler grupacije, jednog od vodećih proizvođača liftova, pokretnih stepenica i traka. Sa dugom tradicijom u vertikalnom transportu nudimo usluge projektovanja, prodaje, montaže i servisiranja. Uspešno poslujemo na teriroriji Srbije i Crne Gore.