Kontakt

Vakt hele døgnet

Dersom det oppstår feil er vi tilgjengelige på grønt nummer 800 31790
eller send en e-post til vårt Servicesenter E-post: Her

Kontakt.

Velg en avdeling nær deg.


Hovedkontor

Schindler AS
Drivenesveien 24
Postboks 126, 4702 Vennesla

Telefon: 38 15 11 00

Ved feil på heisen er vi tilgjengelig  tlf. 80031790

E-post: kundeservice@schindler.com


Harald Torsøe

Administrerende direktør
Tlf: +47 90 53 54 70
E-post:harald.torsoe@schindler.com

Arnfinn Breivik

Leder service og rep.
Tlf:+47 95 19 15 86
E-post:arnfinn.breivik@schindler.com

Harald Johnsen

Personalsjef
Tlf: +47 38 15 11 00
E-post:harald.johnsen@schindler.com

Per Løland Våje

Økonomisjef
Tlf: +47 92 06 09 42
E-post:per.loland.vaje@schindler.com

Terje Tønnessen

Prosjekstansvarlig
NI/Mod & FQE ansvarlig

Tlf: +47 90 53 54 73
E-post:terje.tonnessen@schindler.com

Salg

Raymond Hansen
Markedsansvarlig
Tlf:+47 90 11 85 00
E-post:raymond.hansen@schindler.com

 

Geir Strand
Salgssjef Sør
Tlf:+47 93 25 44 07
E-post:geir.strand@schindler.com


Jørgen Uleberg
Selger Modernisering
Tlf: +47 91 86 86 02
E-post:jorgen.uleberg@schindler.com


Kristin Stang Grøneng
Selger, Modernisering
Tlf:+47 91 38 14 81
E-post:kristin.groneng@schindler.com

 

Tomas Nyberg
Selger Nyinstallasjon
Tlf:+47 97 14 70 00
E-post:tomas.nyberg@schindler.com


Remi Andrè Wisting-Myhre
Selger Modernisering, Rulletrapper/bånd
Tlf: +47 91 62 15 57
E-post:remi.wisting-myhre@schindler.com


Mats Persson
Selger, Nyinstallasjon Oslo og Drammen
Tlf:+47 95 19 15 91
E-post:mats.persson@schindler.com

Trond Krokås
Selger Modernisering
Tlf:+47 98 83 04 22
E-post: trond.krokas@schindler.com

Bjørn Gunnar Nilssen

Selger Skip og Nyinstallasjon 

Tel:+47 92 40 84 71
E-post: bjorn.gunnar.nilssen@schindler.com