Kontakt


Schindler AS

Besøksadresse:
Karvesvingen 5C
0579 Oslo

Schindler AS
Postboks 126
4702 Vennesla

Telefon: 38 15 11 00

Ved feil på heisen er vi tilgjengelig på tlf. 80031790

E-post: kundeservice@schindler.com


Harald Torsøe

Harald Torsøe

Managing Director
Tlf: +47 90 53 54 70
E-post: harald.torsoe@schindler.com

Terje Tønnessen

Terje Tønnessen

CEO Manager
Tlf: +47 90 53 54 73
E-post: terje.tonnessen@schindler.com

 
Harald Johnsen

Harald Johnsen

HR Manager
Tlf: +47 38 15 11 00
E-post: harald.johnsen@schindler.com

Gunnar Jesnes

Gunnar Jesnes

Business Manager - Existing Installation

Tlf: +47 95 99 94 96
E-post: gunnar.jesnes@schindler.com

 
Lasse Olberg

Lasse Olberg

CFO Manager

Tlf: +47 93 41 29 49
E-post: lasse.olberg@schindler.com

 
Leonard Celegin

Leonard Celegin

Business Manager - New Installation and Modernization

Tlf. + 47 97 46 99 03
E-Post: leonard.celegin@schindler.com

 
 

Salg

Raymond Hansen
Markedsansvarlig
Tlf:+47 90 11 85 00
E-post:raymond.hansen@schindler.com

 

Geir Strand
Fagansvarlig Nyinstallasjon

Selger: Nyinstallasjon og Modernisering
Tlf:+47 93 25 44 07
E-post:geir.strand@schindler.com


Kristin Stang Grøneng
Selger: Modernisering
Tlf:+47 91 38 14 81
E-post:kristin.groneng@schindler.com

 

Tomas Nyberg
Selger: Nyinstallasjon
Tlf:+47 97 14 70 00
E-post:tomas.nyberg@schindler.com

 

Remi Wisting-Myhre
Fagansvarlig Modernisering

Selger: Modernisering, Rulletrapper/bånd
Tlf: +47 91 62 15 57
E-post:remi.wisting-myhre@schindler.com


Espen Etland
Selger: Nyinstallasjon og Modernisering
Tlf:+47 97 15 28 00
E-post:espen.etland@schindler.com

 

Vidar Halland
Fagansvarlig Offshore

Selger:Modernisering og Offshore
Tlf:+47 91 39 25 16
E-post:vidar.halland@schindler.com



 

 

 

Vakttelefon

Dersom det oppstår feil er vi tilgjengelige på grønt nummer 800 31790
eller send en e-post til vårt Servicesenter E-post:  kundeservice@schindler.com

Kontakt.

Velg en avdeling nær deg.