Sikerre visszük az Ön tehetségét

Lehet pályakezdő diplomás vagy nagy tapasztalattal rendelkező szakember, nálunk rengeteg karrierlehetőség közül válogathat világszerte. Ha szeretne egy dinamikus és izgalmas csapatban dolgozni és emellett különböző kultúrákat megismerni, jó helyen jár!

Kapcsolat

Keressen minket az ország területén lévő elérhetőségeinken.

Kiválasztás

A kiválasztási folyamat, egy interjúval kezdődik, ahol megismerheti, hogy milyen feladatok várnak Önre. A sikeres felvételt követően, ellátjuk, egy ún. Munkavállalói kézikönyvvel, mely útmutatóul szolgál az üzleti folyamatok megértéséhez és a jövőbeni hatékony munkavégzéséhez. Ebben a strukturált orientációs kézikönyvben részletes információt talál a cégünk szervezeti felépítéséről, szabályzatairól és utasításairól illetve hasznos munkaügyi információkkal látja el.

Képzés és fejlesztés

A képzés fontos szerepet játszik vállalatunknál. A munkavállalók szakértelme, szakképzettsége és hozzáértése határozza meg a Schindler Konszern sikerét a piacon.
A Schindler folyamatosan fejleszti minden munkavállalója képességeit magas motivációs szint fenntartása mellett. Támogatjuk a munkatársakat képességeik minél teljesebb fejlesztését. Célunk, hogy magasan képzett komoly szaktudással rendelkező munkatársaink legyenek.
Az alkalmazottak fejlesztésére széles skála áll rendelkezésükre:

  • gyakorlati képzés (munka folyamán történő képzés)
  • elméleti képzés
  • e-learning
  • munkakörváltás
  • teljesítmény és fejlődésértékelés
  • külföldi kiküldetés
  • tanfolyam
  • projekt munka

Karrier lehetőségek

Schindler Konszernnél elsősorban az alábbi területeken várjuk jelentkezését: adminisztráció, felvonószerelő, szerviz technikus, értékesítő, gépész, elektromérnök, informatikus, műszaki mérnök.
A rugalmasság és a mobilitás alapkövetelmény nálunk.
A Schindler nemzetközi programon keresztül különböző lehetőségeket ajánlj. Ezáltal megnyílik a lehetősége, hogy nemzetközi karrierjét nálunk kezdje el építeni.

Für Aufsteigerinnen und Aufsteiger

Schindler Career Development Program (SCDP)

Különös figyelmet fordítunk a fiatal tehetségekre. Azért indítottuk el ezt a programot, hogy a fiatal diplomások számára különböző területeken szakmai tapasztalatszerzést biztosítsunk. A 6 éves vezetői képzés alatt különböző országokban és pozíciókban sajátíthatják el a vezetés gyakorlatát.

> Schindler Career Development