Állások

Schindler a világ egyik legnagyobb felvonógyártó és forgalmazó vállalata, amelynek svájci anyacége csaknem 150 esztendős múltra tekint vissza. A Schindler Hungária Kft. az alábbi munkakörökbe keres érdeklődőket. Ez egyszerre kurrens szakmát, biztos munkahelyet, versenyképes bért és továbbfejlődési lehetőséget jelent.

A jelentkezéshez várjuk magyar és angol nyelvű önéletrajzát a hr.hu@schindler.com​ email címre.

NI Supervisor (Szerelésvezető)

Főbb feladatok, munkák:

  • A munka megtervezése és kiosztása a területen belül a vevői igényeknek és a vállalati előírásoknak megfelelően.
  • Felügyeli a munkálatok végzését, az anyag felhasználásának, összeszerelésének, az összeállítást és a dokumentációt.
  • A Schindler Csoport által kiadott újszerelési módszereket bevezeti, alkalmazza.
  • Biztosítja az előírtaknak megfelelően előkészített újszerelési munkaterületet.
  • Biztosítja, hogy a kért erőforrások rendelkezésre álljanak.
  • Támogatja a Schindler biztonsági folyamatait, oly módon, hogy jó példát mutat, és aktívan részt vesz a biztonságot érintő feladatokban.
  • Biztosítja, hogy a beosztottai részt vegyenek a szakmai és biztonsági oktatásokon.
  • Biztosítja az egyéni védőeszközökhöz való hozzáférést, és azok használatát.
  • Biztosítja, hogy minden beosztottja ismeri és érti a saját biztonságot érintő felelősségét, és ennek megfelelően rendszeresen ellenőrzi munkájukat.
  • Részt vesz a balesetek, kockázatos események kivizsgálásában és a munkaterület ellenőrzések során feltárt hiányosságok megszüntetésében.
  • Rendszeres munkaterület ellenőrzéseket és biztonsági bejárásokat végez, visszajelzéseket ad, jegyzőkönyvet készít ezekről, és szükség esetén javító intézkedéseket foganatosít.

Az álláshoz tartozó elvá​​rások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség és több éves szakmai tapasztalat
  • Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
  • Legalább társalgási szintű angol nyelvtudás
  • „B” kategóriás jogosítvány

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • A felvonós szakma, piac ismerete
  • Ms Office, SAP ismeret

Amit kínálunk:

  • Főállású munkaviszonyt, stabil munkahelyet, fejlődési lehetőséget
  • Számos juttatást az alapbéren felül: cégautó, cafeteria, jutalékok, bónuszok
  • A munkavégzéshez a legkorszerűbb munkafelszerelést (pl. iPhone mobiltelefont)

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Műszakvezető
  • Mérnök
  • Mérnök vezető
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Alapfok/társalgási szint

Munkavégzés helye:

  • Rugalmas munkavégzési hely - Budapest

Egyéb juttatások:

  • éves bónusz / mozgóbér, céges autó, mobiltelefon, cafeteria, szakmai tréningek, nyelvtanulás támogatása

Felvonószerelő (országosan, képzéssel)

A munkavégzés mellett a cég által finanszírozott (az önálló munkavégzéshez kötelező) képzést is kapnak. Ez egyszerre kurrens szakmát, biztos munkahelyet, versenyképes bért és továbbfejlődési lehetőséget jelent.

Főb​​​​b feladatok, munkák:

​A felvonószerelő az új felvonók összeszereléséért és üzembe helyezéséért felelős szakember, aki változó épület-kivitelezési helyszíneken dolgozik az ország területén belül. A szerelési munka mechanikai és elektronikus elemeket is érinti: az üres liftaknával indul és az üzemkész felvonóval zárul.

Az álláshoz tartozó elvárások:​​

  • Műszaki affinitás, szerelői tapasztalat
  • Nyitottság egy új szakma elsajátítására
  • Képesség önálló munkavégzésre
  • B kategóriás jogosítvány
  • Rugalmasság, utazási hajlandóság az országon belül

Az állás betöltéséhez előnyt jelen​​t:

  • Felvonószerelői képesítés és/vagy gyakorlat
  • épület kivitelezési munkában szerzett gyakorlat

Amit kínálu​​nk:

  • Számos juttatást az alapbéren felül: cafeteria, pótlékok, bónuszok
  • A munkavégzéshez a legkorszerűbb szerszámokat és munkafelszerelést (pl. iPhone mobiltelefont);
  • Gyakorlati képzést terepen, Schindler berendezések specifikációjának az elsajátítása képzett szakemberek segítségével;
  • A Schindler által finanszírozott OKJ-s tanfolyamot
  • A betanulási időszakot követően céges autót az önálló munkavégzéshez

Állás, munka területe​(i):

  • Szakmunka
  • Egyéb szakmunka

Munkavégzés hel​​ye:

  • Rugalmas munkavégzési hely - Budapest, Zala megye

​A jelentkezéshez kérjük küldje el magyar nyelvű szakmai önéletrajzát a hr.hu@schindler.com​ email címre. Autószerelői végzettséggel, tapasztalattal rendelkezők jelentkezését abban az esetben tudjuk elfogadni, ha felvonószerelői háttérrel is rendelkezik a jelölt.

Kapcsolat

Keressen minket az ország területén lévő elérhetőségeinken