Загальні положення та умови Schindler

Ласкаво просимо на сайт ТОВ «Шиндлер» та сайти інших компаній Schindler Holding Ltd.(далі - Сайти). Перед використанням сайту, будь ласка, уважно ознайомтеся з цими загальними положеннями та умовами використання (далі - Умови). 

1. Доступ та згода

Відвідуючи Сайти, ви погоджуєтеся дотримуватися цих Умов без будь-яких обмежень чи застережень. Якщо ви не згодні з Умовами, вам не слід відвідувати цей сайт або переглядати розміщену на його сторінках інформацію.

2. Мета та користування

Контент та інформація, що публікуються на Сайтах, є інформацією для зацікавлених осіб і можуть бути використані тільки у інформаційних цілях. Актуальність інформації щодо продуктів та послуг може бути обмежена географічно. Згадка про продукти або послуги на сайтах не означає можливість поставки продукту чи послуги в вашому регіоні.

3. Відсутність оферти

Жодна інформація, розміщена на Сайтах, не може бути розглянута як оферта від Schindler. Schindler залишає за собою право відхилити будь-який запит, сформований для тендеру на основі контенту з Сайтів.

Замовлення продуктів Schindler не можуть і не повинні бути розміщені через сайти Schindler.

4. Відсутність зобов'язань

Schindler не несе відповідальності за збитки, що з’явилися внаслідок доступу до сайту або його перегляду і використання розміщеної інформації в рамках законодавства.

За жодних умов Schindler не несе відповідальності за будь-які випадкові прямі або непрямі збитки, втрату прибутків, прогнозованих заощаджень, даних, а також втручання в господарську діяльність інших компаній, втрату репутації, вимоги зі сторони третіх осіб, відстрочку чи штрафні санкції.

Зокрема, Schindler не буде нести матеріальну відповідальність чи інший вид відповідальності за будь-які втрати чи збитки, спричинені комп'ютерним вірусом з причини використання сайту, доступу до нього чи завантаженні будь-якої інформації з нього. Якщо ви завантажуєте матеріали з сайту, ви виконуєте це під свою відповідальність.

5. Відсутність гарантій

Контент та інформація, що публікуються на Сайтах, надається вам «як є» та «за наявності» без будь-яких гарантій чи будь-яких зобов'язань. Schindler не підтверджує та виключає будь-які явні та неявні гарантії чи зобов'язання, включаючи будь-які гарантії комерційної придатності чи відповідності продуктів чи послуг конкретній меті Сайтів в найширшому обсязі, дозволеному законом.

Зокрема, Schindler не дає ніяких явних чи умовних гарантій чи зобов'язань щодо актуальності, відповідності, якості, повноти чи існування інформації і матеріалів, розміщених на Сайтах.

Зокрема, Schindler не дає ніяких явних чи умовних гарантій чи зобов'язань щодо технічної доступності, відповідності чи безвідмовності Сайтів.

Зокрема, Schindler не дає ніяких явних чи умовних гарантій чи зобов'язань, що, використовуючи контент чи інформацію з Сайтів, ви не порушите права третіх осіб.

6. Захист права інтелектуальної власності

Сайти та їх вміст захищаються авторським правом. Торгові знаки, логотипи, знаки іншими законамиобслуговування та назви компаній, що відображаються на Сайтах, захищені та зареєстровані.

Будь-яке несанкціоноване використання вмісту чи інформації, розміщених на Сайтах, а також будь-яке несанкціоноване відтворення, повторна передача чи інше використання будь-якої частини Сайтів може порушувати авторські права, торгові знаки, конфіденційність, рекламу або інші права Schindler або третіх осіб та не дозволяється.

Запити щодо дозволу на відтворення та повторну передачу просимо надсилати на електронну пошту email@schindler.com.

7. Посилання на інші сайти

Сайти можуть містити контент третіх сторін чи посилання на зовнішні веб-сайти. Schindler не проводить контроль таких сайтів, і ви відвідуєте сайти третіх осіб на свій ризик.

Посилання з сайтів Schindler на інші веб-сайти надаються лише для інформації і вашої зручності. Schindler не контролює жодні веб-сторінки і сайти, що мають посилання на Сайти. Schindler не несе відповідальность за контент будь-яких сторінок зовнішнх сайтів, на яких є посиланна на Сайти.

Schindler не несе відповідальності за доступність таких зовнішніх веб-сайтів і ресурсів, не підтверджує і не є відповідальним за будь-який зміст, продукцію чи інші матеріали, доступні на подібних веб-сайтах. Фрейминг, глибинні посилання, скрапінг тощо Сайтів не дозволені, і Schindler не несе відповідальності за такі дії. Додаткову інформацію ви можете знайти, перейшовши на нашу сторінку Політика конфіденційності Schindler.

8. Політика конфіденційності

Інтернет, як правило, не є безпечним середовищем. Ви визнаєте, що Інтернет є відкритою мережею і може бути доступним будь-кому. Schindler розглядає особисті дані відповідно до чинних законів про захист даних. Для отримання додаткової інформації зверніться, будь ласка, до нашої Політики конфіденційності.

9. Особливі умови використання

Доступ до певних сторінок чи частин Сайтів або їх використання може регулюватися особливими умовами використання. Різні умови повинні взаємодоповнюватися. У випадку колізії особливі умови користування мають перевагу над цими Умовами.

10. Перегляд правил та умов

Schindler може будь-яким способом, в будь-який час, з будь-якої причини, без попереднього повідомлення та на свій розсуд змінити, додати, видалити або іншим чином оновити ці Загальні положення та умови. Ви погоджуєтеся з такими змінами та знаходитеся у межах переглянутих Загальних положень та умов під час використання Сайтів.

11. Наслідки

У разі отримання інформації про порушення вами цих Загальних положень та умов ми залишаємо за собою право негайно вжити корегувальних заходів, у тому числі не дозволяти вам користуватися послугами, запропонованими Schindler, видаляти будь-яку інформацію, дані та вміст, розміщені на Сайтах, у будь-який момент і без попередження. У разі спричинення нам збитків через ваше порушення, ми можемо, на власний розсуд, намагатися відшкодувати ці збитки від вас.

12. Застосовне право та місце юрисдикції

З урахуванням обов'язкових правових положень будь-яке використання Сайтів та всі юридичні спори, що виникають у зв'язку з ними або пов'язані з ними, регулюються виключно швейцарським законодавством і підлягають виключній юрисдикції судів Херґісвіля / Кантону Нидвальден, Швейцарія.

Останнє оновлення: Лютий 2018